• Web Developer II

  The Web Developer II works within the Business Systems team to design and develop custom solutions to support ESET business functions.

  Details
 • Agile Project Manager

  Details
 • Malware Analyst

  ESET VirusLab watches the steps of hackers from all around the world. It is a place where we apply reverse engineering techniques to intercepted malware to reveal its hidden functionality. Even though the primary attacks nowadays are directed against the Windows platform, we pay close attention to other operating systems, including Mac, Linux, Android and some of the more exotic ones.

  Details
 • C#/.NET Developer

  ESET, najlepší zamestnávateľ na Slovensku v oblasti IT, hľadá C#/.NET developerov na naše oddelenie Backend Systémov. Potrebujeme zručnosti, talent a iniciatívu ! Môžeš mať niekoľkoročnú prax alebo iba začínať, ak si myslíś, že máš na túto prácu potrebné predpoklady, máme záujem sa o tom s Tebou porozprávať!

  Details
 • C++ Developer

  We are looking for C++ Developer to join our ESET Prague team.

  Details
 • MS team leader / Senior specialist

  Spoločnosť ESET do svojho interneho IT tímu hľada skúseného špecialistu v oblasti technológií Microsoft. Záujemca by mal mať hlboké a viac ročné skúsenosti so správou MS technológií (Active directory, MS Exchange, o365, Azure cloud services), skúsenosti s licencovaním spoločnosti Microsoft. Súčasne by mal mať leaderské zručnosti, schopnosti a skúsenosti s manažmentom tímu do 8 špecialistov.Plánovanie nákladov a príprava rozpočtu. Kandidát by mal mať dostatočné skúsenosti a vedomosti, aby za pomoci tímu dokázal zvýšovať kvalitu poskytovaných služieb. Mal by vedieť zabezpečiť efektívne riadenie zdrojov, či užľudských alebo finančných. Príď a pracuj pre jednu z najvýznamnejších IT spoločností a manažuj tím MS špecialistov. Maj priamy dosah na zlepšenie technológií v našej spoločnosti.

  Details
 • Obchodný zástupca pre predaj služieb bezpečnosti informačných systémov

  Na posilnenie nášho tímu hľadáme kolegu na pozíciu obchodníka, špecialistu pre predaj služieb poskytovaných ESET ma Slovensku. Pokiaľ máte skúsenosti s predajom odborných služieb môžete byť ideálnym kandidátom. ESET sa ako technologická firma spolieha na odbornosť a zodpovedné konanie svojich pracovníkov, čo sú ďalšie vlastnosti, ktoré budeme u kandidáta hľadať.

  Details
 • Mitarbeiter Vertriebsinnendienst (m/w) - Inside Sales Account Manager

  In dieser Position unterstützen Sie die Key Account Manager bei der Akquise und Betreuung von Kunden unseres Enterprise Business Segments in Deutschland, Österreich und der Schweiz. Gemeinsam identifizieren und entwickeln Sie komplexe Vertriebsprojekte. Dabei arbeiten Sie eng mit unseren internen und externen Sales-Teams sowie den Kollegen des Pre-Sales zusammen.

  Details
 • HR Information Systems Specialist

  We are looking for a tech-savvy person interested in working with one of the leading cloud-based solutions for finance and human resources. As a HR Information Systems Specialist you will get “behind the scenes” of Workday, you will be able to improve our existing configuration as well as work on configuring new features. We expect you to be proactive in searching for possible configuration improvements, automation of administrative tasks and ways to make the system more efficient for users.

  Details
 • Lead Development Representative (Part-Time)

  The Primary role of the part-time Lead Development Representative is to serve customers by answering inbound calls. Determining the customer’s requirements in order to transfer them to the appropriate Sales or Technical Support representative.

  Details