• DevOps Specialist

  Do tímu Systems Operations & Support hľadáme posilu pre DevOps, nakoľko sa rozrastáme. Tím sa zaoberá prevádzkou, správou a technickou podporou interných biznis systémov, ktoré pozostávajú z viacerých backendových a webových služieb a webového portálu.

  Details
 • IT Business Analyst

  We are looking for an enthusiastic IT business analyst interested in information technology and how it can be applied to meet business needs.

  Details
 • Mzdová účtovníčka/Mzdový účtovník

  Do nášho Payroll tímu v ESETE hľadáme veselú kolegyňu/kolegu, ktorú/ého baví problematika miezd - ich komplexné spracovanie a komunikácia so zamestnancami. Pozícia je zástup za materskú/rodičovskú dovolenku.

  Details
 • Penetration Tester

  Do nášho tímu Penetračných testerov hľadáme nového kolegu. Prečo sa prihlásiť na pozíciu a čím je penetračný testing u nás zaujímavý?

  Details
 • HR Business Partner – zástup za rodičovskú dovolenku

  Je Ti blízka práca s manažérmi, orientuješ sa v zákonníku práce a nezľakneš sa ani reportu či analýzy? V Global People & Labour Relations oddelení máme voľnú stoličku pre HR Business Partnera, ktorý bude podporovať biznis, riešiť rôzne HR problémy či prichádzať s novými nápadmi, ako zlepšiť prostredie pre zamestnancov ESETu.

  Details
 • Junior Technical Support Engineer

  Náš 11-členný tím technickej podpory pre slovenských zákazníkov a partnerov hľadá technicky a anglicky zdatného a komunikatívneho kolegu so záujmom o technológie. U nás sa naučíš porozumieť našim produktom, riešiť rôzne technické problémy a získaš skvelé základy pre svoj ďalší kariérny rozvoj v ESETe.

  Details
 • Global Segment Marketing Specialist

  We need you, a seasoned B2C marketing specialist who listens to customer needs and can translate product features into compelling benefits. You are familiar with CONSUMER segment and product marketing with good project coordination skills, daring to challenge the status quo by implementing strategic insights. We offer challenging international projects, ambitious company culture, collaborative and respectful colleagues and space for your own self and ideas.

  Details
 • Linux Systems Specialist

  ESET’s newly forming Big Data Platform team is looking for new member. Join our team and be a part of interesting and complex projects, where the results of your work help the whole company. If you are interested in new technologies, opportunities for professional growth, challenges and a lot of space for self-realization, this is the right job position for you.

  Details
 • Visual Designer

  ESET is looking for Visual Designer who designs online and offline assets (landing pages, brochures, product sheets, flyers, posters, promotional products, social media pictures, illustration etc.) for global use by ESET partner network (up to 180 countries), by proposing and executing design and layout.

  Details
 • C++ Software Engineer

  We are looking for an experienced C++ Software Engineer to join our Windows Client Applications team. You will be responsible for development and maintenance applications used by millions of users. The product we develop is ESET´s flagship product offering for consumer and business clients.

  Details