• Security Specialist

  Do tímu internej bezpečnosti hľadáme stredne seniorného až seniorného človeka na bezpečnostnú podporu interných projektov a interné bezpečnostné poradenstvo. Práca zahŕňa podporu biznisového projektu ako single point of contact za security tím, s tým, že špecifické činnosti – napr. technické poradenstvo, penetračné testy atď. sú realizované dedikovanými tímami alebo externe.

  Details
 • Senior Účtovník / Účtovníčka

  Si tímový hráč/ka, chceš sa naučiť nové veci, si zanietený/á pre prácu s číslami a nezľakneš sa novej výzvy? Ak máš rád/a účtovníctvo zamerané na dlhodobý majetok, tak neváhaj a pridaj sa k nám.

  Details
 • Malware Researcher

  We are looking for Malware Researcher who will join our Experimental Research & Detection team.

  Details
 • Security Monitoring Specialist

  We are looking for enthusiastic IT security fan to join our Threat Analysis&Services team as Security Monitoring Specialist. Together with us, you will participate in the creation of new products/services and you will have access to the most modern technologies in the field of computer security.

  Details
 • C#/.NET software engineer - internal applications and tools

  Denne k nám prichádzajú tisícky nových, unikátnych, potenciálne škodlivých kódov – ako od zákazníkov, tak aj z rôznych ďalších automatizovaných systémov. Vyvíjame komplexnú internú aplikáciu/systém, ktorý prepája užívateľov zvonka, prichádzajúce spustiteľné kódy s vírusovými analytikami a vôbec triedi a pomáha organizovať prácu ľudí ktorí analyzujú malware a tvoria detekcie.

  Details
 • Medior/Senior C++ Developer for Linux

  We are looking for experienced Linux C++ Developer to join our agile team, which is responsible for developing anti-virus solution for Linux Servers.

  Details
 • C++ Software Engineer

  We are looking for an experienced C++ Software Engineer to join our Windows Client Applications team. You will be responsible for development and maintenance applications used by millions of users. The product we develop is ESET´s flagship product offering for consumer and business clients.

  Details
 • Senior Software Engineer (CRM systém)

  Do nášho CRM tímu hľadáme novú posilu - developera, ktorý má záujem venovať sa vývoju obchodného systému Salesforce. Pozícia je vhodná aj pre seniornejších kandidátov, ktorí majú záujem rozvíjať sa v CRM systéme.

  Details
 • Director of People Knowledge and Expertise

  DO ESET HR hľadáme nového kolegu, People Knowledge and Expertise Manažéra. Okrem vedenia skvelých ľudí sa budeš venovať aj plánovaniu odmeňovania a benefitov, organizačnému dizajnu, rozvoju zamestnancov či integrácii HR riešení a politík v rámci spoločnosti.

  Details
 • Sales Support Specialist

  This is a great opportunity for sales support specialist to join your ESET Pricing and Sales operations team. Take part and make sure our sales network runs smoothly. You should be enthusiastic and constructive and provide high level of professional support to our business partners.

  Details