• C#/.NET Developer (Licensing systems)

  Do vývojového tímu na oddelení Business Systems hľadáme C#/.NET vývojára. Tím sa zaoberá vývojom a údržbou licenčného systému, ktorý pozostáva z viacerých webových a backendovych služieb. Tie sú vybudované prevažne na Microsoft/.NET platforme. Popri rozvíjaní existújucích aplikácií sa venujeme aj budovaniu nových systémových komponentov, u ktorých chceme použiť microservices architektúru, DDD, cloud patterny, Azure services a pod.

  Details
 • Technical requirements analyst (for eStore platform)

  We are expanding our team and looking for a Technical requirements analyst. We aim to align our business partners and distributors under one eStore solution. You will be part of the team that is currently responsible for delivering projects with the global impact in areas of eCommerce system integration and providing support for it. Take a part and shape ESET eStore solution on the worldwide level.

  Details
 • Mobile Developer

  Position is dedicated for an experienced Mobile Developer. We can also consider talented junior individual with motivation to build great security solutions for mobile applications.

  Details
 • System Engineer (MS SQL server)

  Do nášho Cloud Infrastructure tímu hľadáme skúseného špecialistu na pozíciu “System Engineer”, v rámci ktorej sa bude podielať na správe, monitoringu a konfigurácii MS SQL servera a aplikačnej SW infraštruktúry. Tím zastrešuje správu MS SQL servera a využívanie služieb Azure Cloud. Zabezpečuje efektívne a bezpečné používanie týchto služieb, navrhuje a implementuje súvisiace štandardy. Tím tiež spravuje servery, na ktorých bežia kritické aplikácie spoločnosti ESET.

  Details
 • Global Tax Specialist

  Hľadáme kandidáta pre prácu v daňovom tíme, ktorý pokrýva široký záber zaujímavých projektov. Vítame, ak by kandidát mal okrem skúseností v oblasti slovenských aj medzinárodných daní , transfer-pricingového oceňovania aj záujem o účtovníctvo a IFRS.

  Details
 • Global Sales Lead for Enterprise

  Global Sales Lead for Enterprise defines concepts and standards/guidelines, evaluating and deploying them in initial deployment. Defines sales directions for regions, reviews prepared budget plans, monitors segment sales performance and solve issues. In cooperation with Segment directors sets and reviews mid-long term segment sales strategy.

  Details
 • Email Marketing Specialist

  Our Marketing Automation team is growing and looking for a new team member, a specialist to join 8 professionals optimizing our email marketing activities on global level.

  Details
 • Senior Business Development Manager

  This is a newly opened position in our Global Accounts team. Its main goal is to identify partnership opportunities across multinational service and reseller partnerships traditionally services the upper mid-market to Enterprise customer market, review our engagements and implement / execute further engagement with ESET.

  Details
 • Channel Sales Manager Slovakia

  Náš slovenský obchodný tím hľadá nového člena na pozíciu Channel Sales Manager. Doplňte náš 8-členný tím a venujte sa rozvoju biznisu primárne v SMB segmente.

  Details
 • Hľadá sa C ++ Developer(ka) pre MacOS (Swift) pre ESET Endpoint/Cyber ​​Security

  Hľadáme posilu do brnenského alebo bratislavského tímu pre vývoj na platforme MacOS. Prax s vývojom na MacOS platforme je vítaná, avšak radi nájdeme aj záujemcov s menšou skúsenosťou na MacOS, za to s veľkým potenciálom.

  Details