• C#/.NET Developer

  ESET, najlepší zamestnávateľ na Slovensku v oblasti IT, hľadá C#/.NET developerov na naše oddelenie Backend Systémov. Potrebujeme zručnosti, talent a iniciatívu ! Môžeš mať niekoľkoročnú prax alebo iba začínať, ak si myslíś, že máš na túto prácu potrebné predpoklady, máme záujem sa o tom s Tebou porozprávať!

  Details
 • MS team leader / Senior specialist

  Spoločnosť ESET do svojho interneho IT tímu hľada skúseného špecialistu v oblasti technológií Microsoft. Záujemca by mal mať hlboké a viac ročné skúsenosti so správou MS technológií (Active directory, MS Exchange, o365, Azure cloud services), skúsenosti s licencovaním spoločnosti Microsoft. Súčasne by mal mať leaderské zručnosti, schopnosti a skúsenosti s manažmentom tímu do 8 špecialistov.Plánovanie nákladov a príprava rozpočtu. Kandidát by mal mať dostatočné skúsenosti a vedomosti, aby za pomoci tímu dokázal zvýšovať kvalitu poskytovaných služieb. Mal by vedieť zabezpečiť efektívne riadenie zdrojov, či užľudských alebo finančných. Príď a pracuj pre jednu z najvýznamnejších IT spoločností a manažuj tím MS špecialistov. Maj priamy dosah na zlepšenie technológií v našej spoločnosti.

  Details
 • Junior Software Engineer (ESET Security Management Center)

  The ESET Security Management Center team develops the new generation of a security management console enabling remote monitoring and orchestration of security product settings on tens of thousands of physical and virtual computers and mobile devices on all the main software platforms (Windows, Linux, macOS, iOS & Android). Solution is provided as an on-premise software and as a cloud service. ).

  Details
 • Graphic & Brand Identity Designer

  Do nášho Creative tímu hľadáme nadšenca pre grafiku a brand design.

  Details
 • Senior Enterprise Solution Architect

  Na posilnenie nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý(á) má rozsiahle skúsenosti s viacerými podnikovými systémami, ich vzájomnej integrácie, ako aj podnikových procesov. Úlohou Enterprise Solution Architect-a je komplexné posúdenie rozvojových zámerov vzhľadom na celkovú architektúru podnikových systémov, procesov a dátových tokov. Architekt aktívne komunikuje ako s analytikmi, rovnako tak s vývojarmi. Výsledkom je dohodnutie štandardov, nastavenie vízie a smerovanie v rozvoji podnikových systémov.

  Details
 • Junior QA Engineer

  Do you like disassemble and explore how and why things are working? Join our agile development teams in Bratislava and fine-tune our products in their tiniest details. This junior specialist will undergo intensive training program with the assistance of a senior mentor. The goal is to develop skills, knowledge & mindset necessary to fulfil the future role in an agile development team. You will get familiar with agile development methodology and how to cover all aspects of testing of our products, i.e. defining acceptance tests, and exploratory testing scenarios and executing them using various techniques and tools.

  Details
 • Frontend (JavaScript, React...) Developer – ponuka vhodná aj (nielen) pre absolventov

  Do nášho Linuxového tímu hľadáme Frontend (JavaScript, React...) Developera/ku.

  Details
 • Junior Performance Engineer

  ESET is recruiting a talented, highly motivated Engineer to be a member of our Performance testing team in Bratislava office. You will be responsible for all aspects of performance testing of our products, i.e. defining/reviewing testing methodologies, performance metrics and test scenarios, and executing tests using various tools.

  Details
 • Salesforce Developer

  Salesforce je celosvetovo využívaná sales platforma, ktorá pomáha firmám rásť a vybudovať si a zlepšiť vzťah s koncovými zákazníkmi. Chceš sa naučiť niečo nové a stať sa Salesforce expertom?

  Details
 • Špecialista nákupu

  Details