• Mobile Developer

  Position is dedicated for an experienced Mobile Developer. We can also consider talented junior individual with motivation to build great security solutions for mobile applications.

  Details
 • System Engineer (MS SQL server)

  Do nášho Cloud Infrastructure tímu hľadáme skúseného špecialistu na pozíciu “System Engineer”, v rámci ktorej sa bude podielať na správe, monitoringu a konfigurácii MS SQL servera a aplikačnej SW infraštruktúry. Tím zastrešuje správu MS SQL servera a využívanie služieb Azure Cloud. Zabezpečuje efektívne a bezpečné používanie týchto služieb, navrhuje a implementuje súvisiace štandardy. Tím tiež spravuje servery, na ktorých bežia kritické aplikácie spoločnosti ESET.

  Details
 • Skúsený Analytik sieťových infiltrácií (príležitosť aj pre juniora)

  ESET rozširuje svoje spektrum bezpečnostných technológií a vyvíja ich aj ako cloudovú natívnu platformu. Náš tím Network Defense Technologies pôsobí v oblasti výskumu, vývoja technológii a produktov sieťovej bezpečnosti. Dôležité! Pozícia je vhodná pre skúseného Analytika. Vieme zvážiť aj zručného juniora, ktorý/á má motiváciu rozvíjať sa v oblasti sieťovej bezpečnosti.

  Details
 • C#/.NET Developer (Cloud Office Security)

  ESET is expanding its range of security technologies and developing them as a cloud native platform. Our team develops and maintains product ESET Cloud Office Security, primary focus of which is to protect the Microsoft 365 users across the world. The application is based on .NET Core (back-end), React (front-end) and Microsoft Cloud technologies.

  Details
 • Senior Sales Engineer

  This is a brand-new position in our global sales structure and as such offers space for own ideas and thoughts. This position supports the sales staff in presenting technical presentations of our products as well as assisting on installations of our products in both a pre- and post-sales support role.

  Details
 • Agilný Tester pre Linux aplikácie

  Do vývojového tímu na oddelení Linux Aplikácii hľadáme agilného testera. Tím sa zaoberá vývojom a údržbou antivírusových aplikácii na platforme Linux. Ako Agilný Tester budeš súčasťou tímu vývojárov. Tvojou úlohou bude navrhovať, pripravovať a realizovať testy a vyhodnocovať kvalitu vyvíjaných aplikácií.

  Details
 • Internal Communications Specialist

  We’re looking for a dynamic Internal Communications Specialist to join our HR team who is passionate about creating campaigns to engage, inform and inspire our employees. If you an adaptable team player who is naturally collaborative, insatiably curious, always looking for exciting, novel ways to reach our people, then this role is for you!

  Details
 • Recepčný/á – brigáda pre študenta/tku

  Hľadáme spoľahlivú, organizovanú a reprezentatívnu študentku/ študenta na výpomoc na recepcii (zastrešenie činností recepcie počas neprítomnosti recepčných, najmä v období dovoleniek, PNniek a pod.).

  Details
 • System Engineer

  Do nášho tímu hľadáme rovnako veľkého nadšenca pre cloudové technológie ako sme my. Pokiaľ máš vysokú úroveň znalostí a orientuješ sa v cloudovom prostredí Microsoft Azure, prípadne AWS, tak sa s tebou určite chceme stretnúť.

  Details
 • C#/.NET Developer (Azure)

  We are looking for developers who will work on a greenfield project that will be used by our partners and customers. The web application will be based on ASP.NET Core, React and Cloud technologies. Position is located in Bratislava, Žilina, Košice, Brno, Jablonec nad Nisou

  Details