• Software Developer – Cloud Native

  ESET is expanding its range of secure management technologies, developing them as on-premise solution and migrating them to the next- generation cloud native platform. The ESET Security Management Center team develops the new generation of a security management console enabling remote monitoring and orchestration of security product settings on thousands of computers and mobile devices.

  Details
 • Software Engineer - MacOS Developer

  Chceme se podělit o radost z vývoje skvělých produktů, které pomáhají chránit miliony uživatelů po celém světě, o příležitost naučit se něco nového každý den a možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi. K tomu ještě přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí. Odměňovací systém s širokou škálou firemních benefitů je už jen třešničkou na dortu.

  Details
 • Software Engineer

  To be updatedESET is expanding its range of secure management technologies, developing them as on-premise solution and migrating them to the next- generation cloud native platform. The ESET Security Management Center team develops the new generation of a security management console enabling remote monitoring and orchestration of security product settings on thousands of computers and mobile devices.

  Details