• Software Engineer - MacOS Developer

  Chceme se podělit o radost z vývoje skvělých produktů, které pomáhají chránit miliony uživatelů po celém světě, o příležitost naučit se něco nového každý den a možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi. K tomu ještě přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí. Odměňovací systém s širokou škálou firemních benefitů je už jen třešničkou na dortu.

  Details
 • System Engineer

  Do našeho týmu hledáme stejně velkého nadšence do cloudových technologií jako jsme my. Pokud máš vysokou úroveň dovedností a orientuješ se v cloudovém prostředí Microsoft Azure, případně AWS, tak Tě určitě chceme potkat.

  Details
 • Vedúci sekcie vývoja macOS produktov (Bratislava/Brno)

  Tvojou hlavnou úlohou bude zabezpečenie vývoja bezpečnostných produktov novej generácie pre macOS -manažment a rozvoj viacerých agilných vývojárskych teamov, udržiavanie úzkej a efektívnej spolupráce s ostatnými teamami a podpory inovatívneho a kreatívneho prostredia pri dodávaní tých najlepších riešení.

  Details
 • Agile Test Engineer

  We are looking for an experienced Agile Test Engineer to join our team developing and maintaining security applications on the macOS platform. As a test specialist, you will be part of the development team, being responsible for all aspects of testing, i.e. design, preparation and execution of tests, and evaluation of overall product quality. The position is ideal for a tester with experience in manual as well as automation testing.

  Details
 • Software Engineer

  ESET is expanding its range of secure management technologies, developing them as on-premise solution and migrating them to the next- generation cloud native platform. The ESET Security Management Center team develops the new generation of a security management console enabling remote monitoring and orchestration of security product settings on thousands of computers and mobile devices.

  Details