• Agile Test Engineer macOS

  Náš tým se zabývá vývojem ESET security produktů, které chrání uživatele využívající zařízení macOS. Používáme při tom nejmodernější Apple technologie, při čemž agilně pracujeme na všech vrstvách - od systémových služeb až po uživatelské rozhraní.

  Details
 • Software Engineer / C++ Developer

  Náš tým se za poslední rok rozrostl. Dnes náš brněnský tým tvoří 5 kolegů a je součástí většího celku, který vyvíjí novou cloudovou verzi naší aplikace. Pracujeme na řešení Endpoint Detection and Response (EDR), které pomáhá chránit větší společnosti před cílenými útoky. Naše servery používá pro ukládání dat SQL databázi.

  Details
 • Software Engineer II

  Náš tým je zaměřený na vývoj a správu interních systémů používaných pro CI/CD. Infrastruktura, kterou spravujeme je využívána řadou tuzemských i zahraničních týmů a během jejího vývoje klademe důraz na univerzálnost, stabilitu a bezpečnost celého řešení. Hledáme posilu v podobě šikovného Pythonisty nebo Pythonistky, kteří mají rádi rozmanitou práci, zastávají pečlivý a zodpovědný přístup a chtějí dělat správné věci.

  Details
 • Software Engineer C++/macOS developer

  Chceme se podělit o radost z vývoje skvělých produktů, které pomáhají chránit miliony uživatelů po celém světě, o příležitost naučit se něco nového každý den a možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi. K tomu ještě přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí. Odměňovací systém s širokou škálou firemních benefitů je už jen třešničkou na dortu.

  Details
 • DevOps – Cloud Network Engineer

  Do našeho teamu hledáme DevOps specialistu, který nám pomůže postavit a dovyvinout zabezpečený privátní CLOUD. Tento projekt má za úkol realizovat koncept multi-hybridního cloudu pro interní účely a s vysokou mírou bezpečnosti.

  Details
 • Atlassian Systems Administrator

  Hledáme novou posilu pro správu našich Atlassian systémů, která nám pomůže rozšířit naše služby pro celý ESET.

  Details
 • C ++ Software Engineer (cloud application) - remote work

  Our dynamically growing team is looking for an experienced software engineer to help us develop a new cloud-based version of our application. We work on Endpoint Detection and Response (EDR) solution that helps protect enterprise customers against targeted attacks. The solution contains an agent, a server written in C++, and a frontend written in JavaScript. The server uses SQL database for data storage. The team is distributed between Poland and Slovakia

  Details
 • Agile Test Engineer - ESET PROTECT Cloud

  Our growing team is looking for a tester who will be part of a small agile team and will be analyzing, preparing and realizing testing scenarios and evaluating quality of developed applications. Testing scenarios will be both manual and automatic, we expect you to be able to write simple automatic tests.

  Details
 • Agile Test Engineer / QA Tester

  Our dynamically growing team is looking for an experienced agile test engineer to help us develop a new cloud-based version of our application. We work on Endpoint Detection and Response (EDR) solution that helps protect enterprise customers against targeted attacks.

  Details