• Digital Marketing Manager

  Digital Marketing Manager je zodpovědný/á za vývoj, správu a optimalizaci webových stránek a digitálních prodejních kanálů společnosti ESET v ČR. Úroveň technických znalostí a dovedností mu/jí umožňují řízení marketingové automatizace, CLM Management, spolupráci s oddělením vývoje a řízení specialistů týmu Digital marketing. Společně s kolegou/kolegyní na pozici Marcom Manager odpovídá za maximalizaci výkonnosti ONLINE prodejního kanálu.

  Details
 • Storeman

  Manages internal store of physical goods and marketing materials. Assists in packing and expediting, as well as at delivery of materials and goods. Keeps evidence of stock supplies and expedited goods. Occassionally is helpful at company events for external forums. At request covers reception front desk, during the Receptionist´s absence.

  Details
 • Customer Support Specialist

  Jeho hlavní odpovědností je poskytování uživatelské podpory potencionálním, novým i stávajících uživatelům a partnerům společnosti. Samostatně vyřizuje dotazy ke spokojenosti uživatelů a partnerů. Jsou na něj kladeny vysoké nároky, co se týče technických a komunikativních dovedností. Svým rychlým, efektivním a ochotným jednáním spoluvytváří image celé společnosti.

  Details